Homemade Granola

20121230-110019.jpg

20121230-110031.jpg

20121230-110038.jpg

20121230-110047.jpg

20121230-110055.jpg

20121230-110106.jpg

20121230-110113.jpg

20121230-110118.jpg

Used this recipe. Calculated $.13 per ounce compared to $.25 per ounce from Harris Teeter. I like it better too. Sweetened with honey and no preservatives.

20121230-110429.jpg

Advertisements

2 thoughts on “Homemade Granola

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s